×

Valitse ensin osuuskauppa luettelosta

Yrityspalvelu

Kodin Terrasta saat yrityksellesi mm. seuraavia palveluita;

  • Kuljetuspalvelun avulla tuotteet oikeaan aikaan haluttuun osoitteeseen
  • Sahaus- ja kuljetuspalvelut tarpeen mukaan
  • Laajat valikoimat maarakentamisesta pintamateriaaleihin
  • Voit kerätä tuotteet omatoimisesti – henkilökuntamme auttaa tarvittaessa
  • Mene kassalle – ostoksesi siirretään laskutukseen.
  • Ammattitaitoinen henkilökunta
  • Noudot katetusta noutohallista
  • Voit tehdä tilauksesi myös puhelimitse, sähköpostilla tai kodinterra.fissä.

Apunasi Kodin Terroissa toimii ammattitaitoinen henkilökuntamme. Kysy lisää myymälästämme!

Eroon kuittisirkuksesta!

Yrityksissä on tärkeämpääkin tekemistä kuin pyöritellä kuitteja. S-Business -kortti siirtää yritykset uuteen kuitittomaan aikakauteen, se käy yhteensä yli 1600 S-ryhmän toimipaikassa. Lisäksi S-Business-asiakkaana yritykset saavat alennuksia ostoista S-ryhmässä. Yritykset säästävät siis sekä aikaa että rahaa. Ostotiedot tallentuvat kuittiarkistoon, josta tiedot siirtyvät haluttaessa automaattisesti yrityksen omiin talousjärjestelmiin. Parasta on, että S-Business -kortti on täysin ilmainen. Lue lisää s-business.fi.


Myyntipäällikkö, Yritysmyynti 

Ville Simolin
010 766 6230 
ville.simolin@sok.fi

 

Kodin Terra johtaja 
Jari Alanko
010 766 6210 
jari.alanko@sok.fi

Yritysmyynti Kodin Terra Tuusula

Projektimyyjä
Timo Heinikari             
010 766 6274
timo.heinikari@sok.fi

Projektimyyjä
Timo Tanhua
010 766 6273
timo.tanhua@sok.fi

Projektimyyjä
Janne Lahtinen
010 766 6237
janne.lahtinen@sok.fi

Projektimyyjä
Caj Yrjölä
010 766 6245
caj.yrjola@sok.fi

Projektimyyjä
Mikko Mansnerus
010 766 6249
mikko.mansnerus@sok.fi

Sivun alkuun
Ota yhteyttä
Ohjeet

Ota yhteyttä

Voit kysyä tai antaa palautetta sähköisesti
Palautelomake ›

Kodin Terra myymälät yhteystiedot ›
Verkkokaupan asiakaspalvelu ›

Ohjeet

Vastauksia usein kysyttyihin kysymyksiin:
Lue vastauksia ›

Voit myös etsiä vastauksia kysymyksiisi asiakaspalvelusivuillamme.
Siirry asiakaspalvelusivulle ›